E-LEARNING BOOTCAMP

IV edycja

Jedyne takie wydarzenie w branży e-learningu

18-22 czerwca 2018

Uczestnikom proponujemy wyjątkową, warsztatową formułę skupioną na praktycznych doświadczeniach, pracy z ekspertami oraz wymianie doświadczeń.

e‑learning BootCamp składa się z cyklu pięciu warsztatów skupionych wokół trzech kluczowych obszarów e‑learningu dostępnych w trzech ścieżkach: metodycznej, wdrożeniowej i developerskiej. Uczestnicy mogą brać udział w e‑learning BootCamp, wybierając jeden z interesujących ich warsztatów w równoległych ścieżkach:

1 Ścieżka
metodyczna

Celem ścieżki metodycznej jest zbudowanie umiejętności projektowania skutecznych rozwiązań edukacyjnych z wykorzystaniem najnowszych trendów w kształceniu korporacyjnym. Ścieżka obejmuje 2 warsztaty o tematyce: metodyka e‑learningu – jak tworzyć skuteczne e‑szkolenia wykorzystując najnowsze trendy oraz projektowanie scenariuszy e‑learningowych - praktyczny warsztat dla scenarzystów szkoleń elektronicznych.

2 Ścieżka
wdrożeniowa

W ramach ścieżki wdrożeniowej uczestnik będzie mieć możliwość zbudowania wiedzy, umiejętności zaplanowania i wdrożenia zasad prawidłowego rozpoznawania celów wdrożenia e‑learningu oraz związanych z nim oczekiwań interesariuszy projektu. Uzyska również umiejętności zaplanowania kolejnych etapów wdrożenia e‑learningu zgodnych z celami strategicznymi organizacji.

3 Ścieżka
developerska

Ścieżka developerska obejmuje podstawy projektowania efektywnych szkoleń e‑learningowych w aplikacji Articulate 360 oraz zaawansowane mechanizmy e‑learningowe i m‑learningowe w aplikacji Articulate 360. Udział w warsztatach pozwoli uczestnikom w przyszłości na swobodne korzystanie z narzędzia na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

E‑learning Bootcamp to wydarzenie adresowane do:

 • osób odpowiedzialnych w organizacjach za kreowanie i realizacje polityki e‑learningowej
 • metodyków nauczania, chcących poznać tajniki planowania i realizacji procesów e‑learningowych lub blended learningowych
 • scenarzystów szkoleń e‑learningowych
 • developerów rozwiązań e‑learningowych

agenda

 • 1.

  ścieżka metodyczna

 • 2.

  ścieżka wdrożeniowa

 • 3.

  ścieżka developerska

Prelegenci

Andrzej Rudnik

Artur Kowalski

Iwona Wieczorek

Paweł Kulpiński

Sebastian Konkol

X

Andrzej Rudnik

Jeden z najlepszych projektantów rozwiązań e‑learningowych. Andrzej jest pasjonatem wszelkich nowinek związanych z e‑learningiem. Ma kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas projektowania kursów poparte doskonałą znajomością narzędzi pozwala tworzyć interaktywne, ciekawe i najbardzie j wymagające kursy. Tworzy z pasją e‑learningowe perełki dla najbardziej wymagających klientów z najdziwniejszych tematów. Skarbnica wiedzy na temat trendów, technologii i intuicyjności rozwiązań online.

X

Artur Kowalski

Wieloletni menedżer projektów e‑learningowych. Projektant kursów e‑learningowych. Swoją przygodę z nowoczesnymi technologiami wspierającymi rozwój rozpoczął 13 lat temu. Wówczas pracował jako scenarzysta szkoleń twardych by w kolejnych latach zająć się kompleksowym projektowaniem szkoleń. Już jako menedżer projektów był odpowiedzialny między innymi za stworzenie autorskiego narzędzia do budowy kursów e‑learningowych.

X

Iwona Wieczorek

Dyrektor zarządzająca w e‑learning.pl. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży edukacji elektronicznej oraz w obszarze zarządzania i marketingu b2b. Przez wiele lat odpowiedzialna była za zarządzanie projektami e‑learningowymi dla wielotysięcznych grup. Swoją wiedzę z obszaru marketingu i motywacji niejednokrotnie wykorzystuje w procesach e‑learningowych. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek usługi wsparcia procesu m.in. tzw. marketing motywacyjny, który w praktyce wielokrotnie przesądzał o sukcesie projektów. Ekspert ds. metodyki e‑learningowej, trener, autorka opracowań i artykułów specjalistycznych. Fascynatka e‑learningu i ciągłego samokształcenia z wykorzystaniem sieci.

X

Paweł Kulpiński

Praktyk i fascynat e‑learningu. Po pierwsze, jako metodyk i scenarzysta, po drugie, jako projektant i deweloper, entuzjasta metodyki e‑learningowej i fabularyzacji szkoleń elektronicznych. Na koncie ma kilkaset koncepcji i kilka(naście) tysięcy ekranów scenariuszy szkoleniowych, a także liczne scenariusze filmów i gier edukacyjnych obejmujących tematy od dyrektyw unijnych przez zagadnienia prawne i ekonomiczne po umiejętności miękkie i tematykę kulturalną. Zwolennik mądrze planowanej i wykorzystywanej grywalizacji, twórca scenariuszy rozgałęzionych i symulacji edukacyjnych.

X

Sebastian Konkol

Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania e‑learningu w największych organizacjach w Polsce. Pomagał przy budowie i utrzymaniu platform e‑learningowych w dużych korporacjach jak i firmach SME oraz zintegrowanych środowisk edukacyjnych z funkcjami grywalizacji i fabularyzacji procesów szkoleniowych. Współtworzył rozwiązania do budowy treści e‑learningowych, tworzenia ocen okresowych oraz samych platform e‑learningowych działających w oparciu o protokoły SCORM/AICC czy też systemy wyposażone w narzędzia do teletransmisji video. Fascynat Virtual Reality i Augmented Reality, pilnie śledzi nowe trendy z powodzeniem aplikując je w śwecie technologii edukacyjnych.

rejestracja

Ścieżka metodyczna

Warsztat

Metodyka e‑learningu
– poziom podstawowy

18 - 19 czerwca 2018
Koszt
1980 zł netto/os. + VAT

Warsztat

Projektowanie scenariuszy e‑learningowych
- praktyczny warsztat dla scenarzystów szkoleń elektronicznych

21 – 22 czerwca.2018
Koszt
1980 zł netto/os. + VAT

Ścieżka wdrożeniowa

Warsztat

Jak prawidłowo wdrożyć e‑learning w organizacji?

20 czerwca 2018
Koszt
980 zł netto/os. + VAT

Ścieżka developerska

Warsztat

Projektowanie efektywnych szkoleń e‑learningowych w narzędziu Articulate 360
– warsztat na poziomie podstawowym

18 - 19 czerwca 2018
Koszt
1980 zł netto/os. + VAT

Warsztat Articulate 360

Zaawansowane mechanizmy e‑learningowe i m-learning w aplikacji Articulate 360

21 - 22 czerwca 2018
Koszt
1980 zł netto/os. + VAT

Wykupując jeden z warsztatów w ścieżce metodycznej lub developerskiej za udział w warsztacie wdrożeniowym otrzymują Państwo 50% zniżki!

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, parking, przerwy kawowe, lunch.

Cena nie obejmuje zakwaterowania i dojazdu uczestników.

 

Warsztaty będą odbywać się w następujących godzinach:

 • Poniedziałek – 10:00 -18:00
 • Wtorek – 9:00 -17:00
 • Środa – 9:00 -17:00
 • Czwartek – 9:00 -17:00
 • Piątek – 8:00 -16:00

Partnerzy wydarzenia

articulate
HoS

Jeśli chcesz wziąć udział w IV edycji E – LEARNING BOOTCAMP, skontaktuj się z nami:

miejsce

e-learning Bootcamp organizowany jest w Centrum Szkoleniowym Metrum ¾, mieszczącym się przy ulicy Równoległej 4a w Warszawie (parter) – wjazd od ulicy Łopuszańskiej

GO
Zaplanuj
trasę

Dojazd autobusem liniami 189 oraz 401 - przystanek WKD Raków Dojazd Warszawską Koleją Dojazdową (WKD) - przystanek WKD Raków.

Osobom przyjeżdżającym samochodem zapewniamy parking (prosimy o uprzednie zgłoszenie chęci parkowania na adres mailowy: bootcamp@e-learning.pl).