Szkolenie e-learningowe pt. Zarządzanie emocjami w stresie

Autor: Zespół

Autor wpisu

Zespół

Szkolenie e-learningowe pt. Zarządzanie emocjami w stresie
05paź

W ostatnim czasie, podczas przedłużającej się epidemii koronawirusa, większość z nas zmaga się nie tylko z natłokiem obowiązków, ale także z natłokiem emocji. Nie wiemy, jak się zachować w nowej sytuacji, która na początku wydawała się przejściowa. Teraz – po prawie pół roku – wiemy już, że taka nie będzie. Nowe szkolenie e- e-learningowe pt. Zarządzanie emocjami w kryzysie kierowane jest zarówno do pracowników, którzy muszą się odnaleźć się w nowej onlinowej rzeczywistości, ale również do liderów, którzy stanęli przed ogromnym wyzwaniem kierowania rozproszonym zespołem w kompletnie nowej rzeczywistości. Jak podołać tak nieoczekiwanej zmianie?

Z naszego szkolenie dowiesz się, czym są emocje, jaka jest ich funkcja oraz czym jest precyzja emocjonalna. Kurs pomoże menadżerom nauczyć się, jak lepiej wspierać pracowników w trudnych sytuacjach, a sami pracownicy dowiedzą się jak zwiększyć swoją świadomość emocjonalną. Zachęcam do zapoznania się z demo szkolenia.

Powiązane posty: O czym pamiętać ... Jak zadbać o skuteczność ... Asertywność - szkolenie ...

Zapisz się na nasz newsletter!

Skontaktuj się z nami

Konsorcjum doradczo-szkoleniowe SA e-learning.pl

  • ul. Równoległa 4a
    02-235 Warszawa
  • tel. +48 22 37 63 011
    fax +48 22 37 63 033
  • office@e-learning.pl
× Ta strona używa cookie . Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki .