Profesjonaliści e‑learningu

Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów Akademia: E-dukacja cyfrowa dla Pracowników administracji.

Potrzeba przekazywania wiedzy w formule online w dzisiejszych czasach pojawia się właściwie wszędzie, również w urzędach i jednostkach administracji. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program Akademia: E-dukacja cyfrowa dla Pracowników administracji. Jest to cykl bezpłatnych webinarów, przybliżających zasady organizowania edukacji zdalnej i możliwość zastosowania jej w urzędach i innych jednostkach.

Akademia: E-dukacja
cyfrowa dla Pracowników administracji

W skład cyklu wchodzą 4 merytoryczne webinary na temat głównych zasad i pojęć używanych w e-learningu, formatów szkoleniowych, możliwości dopasowania do odbiorców oraz wyboru właściwego dostawcy do projektu:

6 października 2021. E-learning – co to właściwie jest?

Podczas pierwszego z cyklu webinaru odpowiemy na pytanie co to jest e-learning, a czym nie jest. Pokażemy podstawowe składowe rozwiązania: szkolenie e-learningowe, platforma e-learningowa. Odpowiemy też na pytanie, w jakich obszarach w administracji e-learning sprawdzi się znakomicie i dlaczego trzeba z e-learningu zrezygnować. Całość będzie opierała się na przykładach, podzielimy się z uczestnikami naszym doświadczeniem, pokażemy praktyczne rozwiązania.

20 października 2021. Dobre e-szkolenie – co to znaczy?

Podczas drugiego z cyklu webinaru opowiemy co to jest szkolenie e-learningowe, z czego się składa. Odpowiemy też na pytanie jakie formy e-learning może przybierać, a jakich nie powinien. Pokażemy różne formaty szkoleń: scorm, wideo i wideo interaktywnego, animacji, infografik i innych.

3 listopada 2021. Zaangażowanie odbiorcy e-learningu – jak to zrobić?

Trzeci webinar to spojrzenie na e-learning oczami pracownika, i odpowiedź na pytanie co jest ważne dla odbiorcy szkoleń, jak uwzględniać jego nawyki w planowaniu e-learningu i myśleć o jego motywacji.

17 listopada 2021. Wybór dostawcy – jak zapewnić sukces projektu?

Czwarty webinar zostanie poświęcony zagadnieniu wyboru i współpracy z dostawcą zewnętrznym, podpowiemy na co zwracać uwagę podczas wyboru dostawcy i dlaczego świetny dostawca szkolenia wcale nie musi znać się na wdrażaniu platform.

Organizacja

Wszystkie webinary odbywają się w godzinach 11:00-11:40. Aby wziąć w nich udział wystarczy komputer z dostępem do internetu i dowolną przeglądarką internetową.

Każdy z uczestników, który weźmie udział we wszystkich wydarzeniach Akademii, otrzyma Certyfikat ukończenia programu i trzymiesięczny dostęp do ścieżki edukacyjnej na platformie e-learningowej, aby poznane na webinariach treści od razu przetestować w praktyce.

Zapraszamy pracowników administracji centralnej i samorządowej, którzy wdrażają lub planują wdrożenie e-learningu w urzędzie.

 

Formularz rejestracyjny


Wybierz webinarium:

Jak dołączyć do Akademii: E-dukacja?

Zarejestruj się na spotkanie online. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego w Twojej skrzynce pojawi się potwierdzenie rejestracji na cały cykl (gorąco rekomendujemy) lub na wybrane wydarzenia. Jeśli go nie otrzymałeś/aś upewnij się, że wszystkie pola formularza zostały poprawnie wypełnione, a następnie spróbuj go przesłać ponownie.

48 godzin przed spotkaniem na Twój adres mailowy prześlemy link do wydarzenia i krótką instrukcję, jak dołączyć do spotkania.

E-learning.pl zastrzega sobie prawo do odmówienia udziału w spotkaniu w przypadku, gdy firma zgłaszająca i/lub uczestnicy zgłoszeni przez firmę i/lub osoby prywatne prowadzą działalność konkurencyjną wobec e-learning.pl.

Listę uczestników zamykamy 4 października.

Organizatorem cyklu Akademia: E-dukacja jest e-learning.pl, wiodąca marka na polskim rynku edukacji zdalnej.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt na office@e-learning.pl.

Do zobaczenia w Akademii: E-dukacja!