fbpx
Strzałka

Kim jesteśmy?

Grupą pasjonatów e-learningu.  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla firm, realizowane za pomocą nowoczesnych technologii. Działamy na rynku od 1999 roku.

Strzałka

e-learning.pl to…

Zgrany zespół specjalistów i część Konsorcjum Doradczo-szkoleniowego SA, właściciela takich marek jak House of Skills czy Metrum 3/4. Jako e-learning.pl od 1999 roku współtworzymy polski rynek szkoleniowy, produkując wartościowe treści edukacyjne dla biznesu oraz wspierając polskie firmy w rozwoju swoich pracowników. Za nami już…

Przetestuj nasze szkolenia

0

+

lat doświadczenia

Dlaczego my?

Nasze przewagi

Zaplecze technologiczne i merytoryczne pozwala nam zaspakajać wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów w zakresie edukacji zdalnej.

Unikalny know how

nasze szkolenia opierają się m.in. o unikalny know-how House of Skills

Najlepsza biblioteka

mamy najlepszą – stale rozbudowywaną – bibliotekę szkoleń e-learningowych, pigułek i mikropigułek szkoleniowych, filmów, infografik i animacji – łącznie to ponad 700 zasobów szkoleniowych

Niezawodność

dostarczamy elastyczne rozwiązania szkoleniowe i bez względu na wymagania – jesteśmy w stanie szybko i bezawaryjnie uruchomić projekty e-learningowe (w modelu in house i SaaS)

Metodyka szkoleń

szkolenie e-learningowe przede wszystkim ma uczyć i pozwalać na skuteczne utrwalanie wiedzy. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania były nie tylko zaawansowane technologicznie, ale również efektywne i dopasowane do oczekiwań odbiorców.

Odpowiedzalność

Bierzemy odpowiedzialność za rezultat – realizowane przez nas programy wsparcia i angażowania uczestników w proces osiągają bardzo wysokie wskaźniki aktywności

O zespole

Jak pracujemy?

PartnerzyGlobalny dostawca kompleksowych narzędzi do tworzenia profesjonalnego kontentu szkoleniowego.

Wsparcie merytoryczne w zakresie szkoleń ze strategii, przywództwa, zarządzania talentami, efektywności biznesowej, osobistej i zespołowej oraz zarządzania ludźmi.
Przy tworzeniu szkoleń korzystamy z takich narzędzi jak: 

Czego potrzebujesz?

Śmiało!

    Administratorem danych osobowych jest Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. z siedzibą przy ul. Równoległej 4a, 02-235 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, rozwoju, spotkań i specjalnych ofert na podany adres e-mail. Więcej informacji w Polityce prywatności.