Strzałka
“ W naszej współpracy cenimy przede wszystkim rzeczową, ale także sympatyczną komunikację, terminowość i rzetelność wykonanych prac oraz partnerskie podejście do realizowanego procesu.

 

Dyrektor ds. zasobów ludzkich i administracji grupy LOTOS S.A.

„Bardzo cenimy sobie profesjonalne podejście do klienta, otwartość na specyficzne potrzeby organizacji oraz dbałość o ciągły rozwój oferty, co jest gwarancją wysokiej jakości produktów zarówno pod względem merytorycznym, jak i dopracowanych technicznie”

 

Menedżer ds. Zarządzania Wiedzą Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

„Zakupione szkolenia spełniają nasze oczekiwania – są dobrze przygotowane pod względem merytorycznym i technicznym, zastosowane mechanizmy interakcji są angażujące, a przygotowane ćwiczenia pozwalają na sprawdzenie zdobytej wiedzy bezpośrednio w trakcie szkolenia”

 

Lider ds. Rozwoju Ludzi i Organizacji Hochland Polska Sp. z o.o.

Marka e-learning to wiarygodny i kompetentny partner w zakresie projektowania i realizacji gotowych treści e-learningowych. Cenimy w naszej współpracy jej rzetelność i profesjonalizm”

 

Dyrektor Centrum Szkoleniowego Poczta Polska S.A.

“ W naszej współpracy cenimy przede wszystkim profesjonalne i proklienckie podjeście oraz atmosferę podczas prowadzenia projektów. Projekty realizowane są terminowo, a wyprodukowane szkolenia cechują się wysoką jakością pod względem technicznym i wizualnym“

 

Specjalista ds. rozwoju narzędzi HR Credit Agricole

Przedmiotowy kurs e-learningowy porusza istotne zagadnienia w sposób przystępny i zrozumiały. Konkretne przykłady przedstawione w kursie powodują, że całość kursu jest czytelna pozytywnie oceniana przez pracowników”

 

Wicedyrektor Biura Zarzadzania Zasobami Ludzkimi KRUS

„Lider projketu po stronie e-learning.pl szybko reagował na potrzeby Banku BPS S.A., a zespół projektowy opracował zamówione szkolenia i pigułki sprawnie i w ustalonym terminie”

 

Bank BPS S.A.

We współpracy z e-learning.pl szczególnie cenimy sobie gotowość do ciągłego wspierania naszych inicjatyw, konsultowania wyzwań przed jakimi stajemy oraz otwartą, partnerką komunikację”

 

Cemex Polska Sp. z o.o.

„W naszej współpracy cenimy przede wszystkim kontakt z liderem projektu i zespołem realizacyjnym, szybką reakcję na zgłaszane uwagi, proaktywność oraz zaangażowanie na każdym etapie realizowanego projektu”

 

Menedżer ds. e-learningu Centrum medyczne Enel-Med. S.A.

„Wszystkie usługi w ramach projektu zostały zrealizowane w sposób profesjonalny i terminowy. W naszej współpracy cenimy przede wszystkim odpowiedni poziom komunikacji i jakość przygotowanych produktów”

 

Kierownik Personalny, Dr. Max Sp z o.o. 

„Zlecone prace zostały wykonane należycie, z dołożeniem wszelkiej staranności i zgodnie z wyznaczonym terminem. Chciałabym również bardzo podkreślić doskonałą obsługę, doradztwo i towarzyszenie na każdym etapie tworzenia projektu”

 

Specjalista ds. Szkoleń Auchan Polska Sp. z o.o.

Zakupiony materiał jest dobrze oceniany przez użytkowników platformy e-learningowej, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i wizualnym i graficznym. W naszej współpracy cenimy przede wszystkim rzeczową, ale także sympatyczną komunikację, terminowość i rzetelność wykonywanych prac”

 

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Grupa LOTOS S.A.

Cały nasz proces nas szkoleniami przebiegał bardzo sprawnie, a proponowane rozwiązania były na wysokim poziomie Szkolenia są eleganckie, estetyczne, w przystępny sposób przedstawiają formalną wiedzę”

 

Traning and Education Manager Galderma Polska Sp. z o.o.

e-learning.pl to partner biznesowy chętnie dzielący się wiedzą w obszarze swojej specjalizacji jako klient czuliśmy się komfortowo w trakcie realizacji projektów”

 

Trener Wewnętrzny GASPOL S.A.

Mieliśmy dobry kontakt z osobami koordynującymi proces tworzenia naszych kursów e-learningowych. Zawsze mogliśmy liczyć na sprawne przygotowanie scenariusza szkoleń i wprowadzenie wszystkich poprawek oraz realizację i publikację kursów na platformie”

 

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.

Strzałka

Zaufanie

Jesteśmy pierwszym wyborem polskich firm w zakresie usług e-learningowych – na co dzień współpracujemy w zakresie edukacji zdalnej z firmami z ponad 30 branż – od przemysłu, handlu czy logistyki aż po edukację, sektor publiczny czy media. Zapraszamy do współpracy i podzielenia się Twoimi wyzwaniami. 

PRZYKŁADY PROJEKTÓW

0

+

klientów z 30 branż

Nasi klienci

to największe polskie firmy

Pomogliśmy setkom firm osiągnąć wyjątkowe wyniki wspierając ich skutecznymi, dopasowanymi do potrzeb rozwiązaniami e-learningowymi.


Formularz kontaktowy

Daj znać, czego potrzebujesz – chętnie pomożemy.

    Administratorem danych osobowych jest Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. z siedzibą przy ul. Równoległej 4a, 02-235 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, rozwoju, spotkań i specjalnych ofert na podany adres e-mail. Więcej informacji w Polityce prywatności.