15 listopada 2023

20% rabatu na wszystkie zasoby e-learning.pl

Promocja trwa do 31 grudnia
E-learning – wymagające doświadczenie edukacyjne

 


Jak co roku o tej porze właśnie wystartowaliśmy z wyjątkową promocją, obejmującą wszystkie zasoby z naszej biblioteki e-learning.pl. Od dzisiaj do 31 grudnia udzielamy 20% rabatu wszystkie materiały z naszej oferty.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów promocji i bezpłatnego przetestowania wybranych szkoleń na promocja.e-learning.pl

Co wyróżni nas i nasze materiały edukacyjne?

  • Licencje bezterminowe: w ramach promocji oferujemy nieograniczony dostęp do zakupionych zasobów – bez limitów czasowych i ograniczeń liczby użytkowników.
  • Różnorodność tematyczna: nasza biblioteka zawiera kursy z różnych dziedzin, dostosowane do potrzeb różnych branż i stanowisk. To obszary: efektywności biznesowej, zarządzania zespołem, przywództwa, procedur i regulacji prawnych, obsługi aplikacji czy cyber security.
  • Merytoryka doskonałej jakości – w obszarze efektywności osobistej, przywództwa czy zarządzania zespołem merytoryka opiera się na know how House of Skills. W pozostałych kategoriach tematycznych ekspertami merytorycznymi są uznani specjaliści w swoich dziedzinach, odpowiedzialni nie tylko za jakość informacji, ale też za ich aktualność.
  • Interaktywność i praktyczność: nasze szkolenia są zaprojektowane w taki sposób, by maksymalizować Twoje zaangażowanie i efektywność nauki. Zależy nam na tym, aby skutecznie uczyły, opieramy je więc metodyce szkoleń e-learningowych, przykładając dużą wagę do interaktywności i mechanizmów angażujących. Jesteśmy przekonani, że tylko aktywna nauka jest skuteczna.
  • Różnorodność formatów i sposobów prezentacji treści – w ramach naszej oferty są dostępne duże, uniwersalne szkolenia e-learningowe dotyczące przekrojowych tematów, w ślad a nimi proponujemy pigułki e-learningowe czy mikropigułki, prezentujące pojedyncze zagadnienia. Oferujemy również infografiki czy firmy szkoleniowe.

 


Ważna informacja: od stycznia 2024 roku ceny naszych kursów wzrosną, więc jest to doskonały moment, by skorzystać z oferty promocyjnej i zainwestować w rozwój swoich pracowników.
Więcej informacji na stronie promocja.e-learning.pl lub pod adresem office@e-learning.pl.

Zapraszamy!

TAGI / TEMATYKA

Polecane

Treści, na które warto zwrócić uwagę