fbpx
30 marca 2023

[WEBINAR] Zaangażowanie menedżera w projektach e-learningowych

ZAPIS TRANSMISJI Autor: Iwona Wieczorek

Menadżerowie są rzadko angażowani w procesy rozwojowe online, w których biorą udział ich pracownicy. Zdarza się czasem, że nawet o nich nie wiedzą. Często też nie wiedzą, że mają do dyspozycji bibliotekę szkoleń e-learningowych dostępną w firmie.

W związku z tym nie wnioskują też o e-learning dla pracowników tak często jak mogliby. Rzadko też świadomie projektują lub współprojektują swój udział w procesie szkoleniowym adresowanym do pracowników, którymi zarządzają. Dlaczego tak się dzieje?

Założenia spotkania:

Podczas webinaru opowiedzieliśmy o praktycznych sposobach budowania zaangażowania liderów w projekty online adresowane do pracowników. Pokazaliśmy też jak zaangażowanie menedżera w projekt e-learningowy, buduje w nim poczucie współodpowiedzialności za rozwój pracownika i ma fundamentalne znaczenie dla powodzenia projektu oraz skuteczności działań zespołów i uzyskiwanych przez nie wyników.

Dlaczego menadżerowie rzadko są angażowani w procesy rozwojowe online, w których biorą udział ich pracownicy? Jak można zwiększyć poziom zaangażowania menedżerów w projekty online? Jak zaplanować działania promocyjne skierowane do menedżerów i pracowników, aby mieli świadomość współuczestniczenia w projektach rozwojowych w ramach swoich ról? Na te i inne pytania staraliśmy się odpowiedź.

Polecane

Treści, na które warto zwrócić uwagę