03 października 2023

Ruszyły zapisy! II edycja konferencji „E-learning w biznesie”

SPRAWDŹ AGENDĘ SPOTKANIA I ZAPISZ SIĘ Autor: e-learning.pl

Już drugi raz mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w autorskiej i bezpłatnej konferencji e-learning.pl „E-learning w biznesie”.

W czasie spotkania online skupimy się nie tylko na najciekawszych wątkach związanych z rozwojem e-learningu (takich jak np. sztuczna inteligencja,) ale także pokażemy jego praktyczne zastosowania w biznesie i innych formach działalności zawodowych.

Trzy powody, dla których warto wziąć udział w spotkaniu:

  • W czasie konferencji omówimy najnowsze trendy i rozwiązania e-learningu.
  • Opowiemy, jak sztuczna inteligencja zmienia krajobraz edukacyjny.
  • Przedstawimy praktyczne przypadki wdrożeń e-learningu w różnych sektorach.

Do udziału w konferencji zapraszamy przede wszystkim pracowników działów szkoleń i HR, w tym pracowników administracji publicznej oraz specjalistów z branży e-learningowej, trenerów biznesu oraz wszystkie osoby zainteresowane edu-tech, rozwojem i nowymi technologiami w kształceniu.

Spotkanie odbędzie się 19 października, w godz. 14:00 – 16:00. Zapraszamy do zapisów, nawet jeśli termin jest niekorzystny – po spotkaniu dostaną od nas Państwo zapis transmisji oraz materiały uzupełniające.

Udział w konferencji jest bezpłatny i będzie odbywać się w formule online. Po rejestracji, otrzymają Państwo od nas wszystkie informacje organizacyjne.

Program spotkania i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie konferencji.

Zapraszamy!

TAGI / TEMATYKA

Polecane

Treści, na które warto zwrócić uwagę