fbpx
01 czerwca 2023

Startuje letnia promocja e-learning.pl dla administracji publicznej!

ODBIERZ 50 PROCENT RABATU Autor: e-learning.pl

Tylko do końca sierpnia wszystkie szkolenia gotowe e-learning.pl objęte są 50-procentowym rabatem dla administracji publicznej. Zapraszamy do przetestowania ich bezpłatnie przez zakupem w naszej STREFIE OPEN.

Promocją, która trwa od 15 czerwca do 31 sierpnia objęta jest cała biblioteka gotowych zasobów e-learning.pl (bezterminowe licencje). To w tym momencie:

 • 67 e-szkoleń,
 • 220 e-pigułek,
 • 90 mikropigułek,
 • 45 infografik,
 • 35 filmów

Obszary tematyczne szkoleń to efektywność osobista, innowacja, praca z komputerem, fundamenty pracy menedżera, przywództwo, obszar regulacji prawnych i wiele innych.

Przypominamy, że nasza biblioteka cały czas ewoluuje – w ostatnim czasie wzbogaciliśmy ją m.in. szkolenia z siła różnorodności, prawa intelektualnego w internecie czy offboarding. W przygotowaniu są kolejne szkolenia.

Pełną listę szkoleń sprawdzisz w tym miejscu >>

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń +48 22 37 63 011 lub napisz do nas: office@e-learning.pl

Przetestuj bezpłatnie nasze szkolenia

Nikt nie lubi kupować kota w worku.  Zostaw do siebie kontakt, a my damy Ci bezpłatny dostęp do naszej platformy z wybranymi szkoleniami i materiałami e-learningowymi w wersji testowej. Sprawdź, jak wyglądają i zdecyduj, czy chcesz je dać swoim pracownikom. 

Po zostawieniu kontaktu, na podanego w trakcie rejestracji maila, otrzymasz dedykowany dostęp do naszej platformy e-learningowej. 

  Administratorem danych osobowych jest Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. z siedzibą przy ul. Równoległej 4a, 02-235 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, rozwoju, spotkań i specjalnych ofert na podany adres e-mail. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  TAGI / TEMATYKA

  Polecane

  Treści, na które warto zwrócić uwagę