fbpx
31 maja 2022

Trudne emocje. Jak sobie z nimi radzić?

NOWE SZKOLENIE - ZOBACZ DEMO Autor: Iwona Wieczorek

Żyjemy w skomplikowanych i trudnych czasach. Niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozumieniem otaczającej nas rzeczywistości. W związku z tym wielu z nas przeżywa teraz trudne emocje. U jednych są one stonowane, u innych bardzo silne. Zdarza się, że i jako pracownicy i liderzy – nie potrafimy sobie z nimi samodzielnie poradzić, odczuwamy silny stres, czasem miewamy ataki paniki. Ma to wpływ na nasze funkcjonowanie zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Bywa również, że liderzy czują się bezradni, ponieważ ich dotychczasowe umiejętności okazują się niewystarczające w nowej, momentami trudnej do zaakceptowania, rzeczywistości.

Mamy nadzieję, że nasze nowe, kolejne szkolenie stanie się odpowiedzią na te potrzeby. Jest ono przeznaczone zarówno dla pracowników, jak i liderów, którzy odczuwają trudne emocje i stają przed nowymi wyzwaniami z nimi związanymi. Zależnie od pozycji i funkcji w organizacji osoba korzystająca ze szkolenia może wybrać właściwą ścieżkę szkoleniową, gdzie znajdzie praktyczne wskazówki, jak radzić sobie ze stresem i jak sprostać wyzwaniom, jakie niosą obecne czasy.

Szkolenie dzieli się na dwie odrębne ścieżki: dla pracowników i dla liderów. Ścieżka dla pracowników trwa około 10 minut, natomiast ścieżka dla liderów to około 15 minut. Niezależnie od ścieżki, w każdej chwili można przerwać szkolenie i powrócić do niego później. Obie ścieżki są udźwiękowione, warto więc przygotować sobie wcześniej słuchawki.

Kliknij na ekran poniżej, by uruchomić wersję demonstracyjną szkolenia:

Polecane

Treści, na które warto zwrócić uwagę