fbpx
30 stycznia 2024

Już jest! Raport „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024”

Najnowszy raport House of Skills i e-learning.pl  Autor: Iwona Wieczorek

Jak co roku w styczniu zapraszamy na premierę najnowszego raportu House of Skills i e-learning.pl „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024”!

To już 13. edycja publikacji „Trendów w rozwoju ludzi”, przygotowanej na bazie doświadczeń ekspertów i konsultantów obu marek. Opracowanie zostało oparte na współpracy przy ponad 800 projektach w minionym roku dla klientów z Polski i zagranicy oraz kilkuset rozmowach z największymi organizacjami o ich bieżących planach, celach, wyzwaniach, wsparciu we wprowadzaniu zmiany, budowaniu postaw i rozwoju nowych umiejętności. W grudniu uzupełniliśmy te doświadczenia przeanalizowaniem dziesiątek raportów i wyników badań, podsumowań z wystąpień i konferencji. Sięgnęliśmy do najważniejszych źródeł informacji i ośrodków badawczych prognozujących przyszłość pracy i biznesu.

30 stycznia 2024 r., w czasie oficjalnej premiery raportu, gościnnie wystąpiliśmy w rozmowie z jednym z naszych strategicznych klientów – firmą DSV International Shared Services. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania raportu i dzielenia się nim w organizacji, a także do obejrzenia transmisji z naszego tegorocznego spotkania.

Agenda konferencji:

  • „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024” – wystąpili: Elżbieta Malicka oraz Tomasz Szczypkowski (House of Skills)
  • „Projektowanie ścieżek rozwojowych w świecie szybkich zmian” – wystąpili: Mateusz Rybarkiewicz (Astra Zeneca) oraz Małgorzata Łukaszuk (House of Skills)
  • „Sprzedaż 4.0 czyli partnerstwo w biznesie” – wystąpiły: Edyta Pabis (Grupa Maspex) oraz Ewa Kastory (House of Skills)
  • „Za kulisami e-learningu DSV: wyzwania i osiągnięcia” – wystąpiły: Olga Biało (DSV) oraz Iwona Wieczorek (e-learning.pl)


Polecane

Treści, na które warto zwrócić uwagę